Jody Berghuis enthousiast over The Voice of Holland
Jody Berghuis enthousiast over The Voice of Holland

Jody Berghuis uit Veendam vrijdag in de battle van The Voice

VEENDAM – Ruim een maand geleden was Jody Berghuis nog een onbekende Veendamse. Sinds ze echter in The Voice of Holland de aandacht van alle juryleden naar zich toe trok met een bluesy versie van “I was made fot loving you”, is ze een landelijk bekendheid.

Jody geniet zichtbaar van het hele ‘Voice-gebeuren’ en vertelt er graag over. Dat levert een leuk kijkje achter de schermen op.

“Veel mensen weten niet dat aan de audities die op tv worden uitgezonden, al heel wat vooraf is gegaan. Dit jaar hebben ruim 10.000 mensen zich opgegeven. Slechts 200 daarvan mogen, na drie voorrondes te hebben overleefd, door naar de audities met de jury. Ik ben al heel blij dat ik bij die 200 zit!”

Jody is vol lof over de organisatie van The Voice. “Iedereen is erg aardig. De bandleider, Jeroen, zorgde ervoor dat ik “I was made for loving you” kon zingen. Hij had me tijdens de voorrondes gehoord en vond dat dat nummer bij me paste. Dat was wel een gelukje, want niet elke deelnemer kan het nummer van zijn of haar keuze zingen. Je moet uit een lijst van 100 nummers een persoonlijke top 10 maken, waarna The Voice beslist welk nummer je gaat zingen. Ik voelde me dus lekker op het podium.”

Ook over de jury is Jody erg positief. “In de uitzending zie je maar 4 minuten van het jurycommentaar. In werkelijkheid hebben ze 15 minuten met me gepraat. Alleen daar heb ik al veel van geleerd.”

Jody heeft ondertussen de zogenaamde ‘battles’ ook achter de rug. Daarin koppelt elke coach (Marco Borsato, Angela Groothuizen, Nick & Simon en Van Velzen) twee, soms drie, van zijn eigen acts aan elkaar. Die koppels moeten vervolgens tegen elkaar strijden (‘battelen’). Dit doen ze door een gekozen nummer van de coach samen te zingen. Uit elke battle kan er slechts één door gaan en dat beslist de coach. De act die uiteindelijk door gaat krijgt een plek in de liveshows.

Jody mag niet vertellen of ze door is, of niet. “Daar zijn ze heel streng in en het zou me een fikse boete opleveren.” Wie wil weten hoe de Veendamse het er vanaf heeft gebracht, moet overmorgen maar kijken naar “The Voice of Holland” op RTL4

Artikel geplaatst door Karin Weijs op 2-11-11 08:12.

Gerelateerd nieuws

  • Wordt Jody Berghuis uit Veendam de nieuwe Voice of Holland?
  • Reacties coaches Voice of Holland na auditie Jody Berghuis
  • Tips van Gina de Boer voor Voice of Holland-talent Jody Berghuis
  • http://jodyberghuis.com/?p=124 Jody vrijdag in de battle van The Voice! | Jody Berghuis Jody vrijdag in de battle van The Voice! | De Officiële Website

    [...] krant Veendammer heeft een interview gehouden met Jody met een kijkje achter de schermen bij . Lees het op hun site [...]

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg De Veendammer via:
Advertentie
advertentie
Advertentie