Dansfeest 55+ in Sorghvliethal Veendam
VEENDAM – Op dinsdagmiddag 4 oktober 2011 wordt van 13.30 – 16.00 uur in de Sorghvliethal een groot dansfeest voor 55-plussers georganiseerd met als thema ‘Vandaag is ROOD’.
Veendam heeft met dit dansfestijn, in het kader van de landelijke actie ‘Mag ik deze dans van u?’ van het Nederlands Instituut voor Sport & Bewegen, de Provinciale prijs van Groningen in de wacht gesleept.
Het feest wordt op dansante wijze geopend door wethouder Cultuur, Bert Wierenga, Pieta Loots en Anne Margreet Drenth om 13.30 uur. Zij dansen op het nummer van Marco Borsato ‘Vandaag is ROOD!’.
Toegang tot het dansevenement is gratis. Verschillende dansstijlen komen aan bod op deze swingende middag. Diskjockey Long Berry draait muziek van Vera Lyn tot Abba. Er komt een demonstratie van Dansplezier.nl en er wordt live gezongen door Joyce Bodewes.
Het thema is ROOD. Dus bezoekers worden gevraagd om iets ROODS te dragen. Dit kan ook een accessoire zijn, zoals een rode das of een mooie corsage.
Het dansfeest is een initiatief van Anne Margreet Drenth, cultuurconsulent van de gemeente Veendam en Pieta Loots, coördinator Ouderenwerk Compaen. Van 19 september tot 3 oktober 2011 wordt het Veendammer dansevenement gepromoot middels een filmpje op RTVNoord.