• the-palace-by-negotica-huisautomatisering
  • koken-en-tafelen-op-wonenco-de-beurs
  • eco-estates-exclusieve-tuinen
  • domotica-in-het-huis-van-de-toekomst
  • interieuradvies-tuinadvies-en-lichtadvies-op-wonenco
Advertorial

Zevende Wonen&Co de beurs in hogere sferen

GRONINGEN – Van 15 tot en met 18 maart vindt voor de zevende keer Wonen&Co de beurs plaats in het Martiniplaza te Groningen.

Wonen&Co de beurs is al zeven jaar het grootste woonevenement van het Noorden en eveneens de op één op na grootste woonbeurs van Nederland. Deze editie staat Wonen&Co de beurs volledig in het teken van de Zevende Hemel. De beursbezoekers wanen zich vier dagen lang in hogere sferen.

Of het nu gaat om de nieuwste interieurtrends, verrassend design, tongstrelende gerechten of een kunsttentoonstelling die dromen laat uitkomen. Het is allemaal te vinden op Wonen&Co de beurs.

De beursvloer van Wonen&Co is met haar 290 exposanten volledig uitverkocht en groter dan ooit te voren. Er is zelfs een nieuwe verdieping aan de beursvloer toegevoegd.

Highlights van 2012

Het vroege voorjaar is hét perfecte moment om het interieur de zo gewenste opfrisbeurt te geven. Alle ingrediënten zijn er, maar waar moet u beginnen? De grote Interieur&Styling hallen bieden de bezoeker allerlei tips en tricks om het interieur een flinke boost te geven.

Menig interieurzaak presenteert zich groots in de beide interieurhallen. Of het nu gaat om een prachtige eetkamerset, unieke lampen of de heerlijkste boxsprings en fauteuils. Het is allemaal te vinden in de twee centrale hallen van Wonen&Co de beurs. En wat te denken van het assortiment aan keukens? Misschien wel de belangrijkste plek in huis tegenwoordig. De Interieur&Styling hallen maken uw paleisje pas echt compleet.

De zevende Wonen&Co grossiert dit jaar in bijzondere projecten. Tot de beurs rijdt bijvoorbeeld een volledig ingericht glazen huis van Kruit & Kramer door Noord-Nederland. Degene die de waarde van de container weet te raden en op originele wijze de slagzin afmaakt, wint een metamorfose ter waarde van €10.000.

Live en samen met de bezoekers wordt gedurende de beursdagen een speciale ‘zevende hemel designtafel’ vervaardigd. Op de beurs zijn bovendien twee zogenaamde rouwkamers ingericht. Een enorme ontwikkeling in de woonwereld, voor het eerst te zien op Wonen&Co de beurs.

OntmoetDesign

Het project OntmoetDesign voegt een compleet nieuwe verdieping aan de beursvloer toe. Dertig ontwerpers, galeries en winkels brengen exclusief design samen in één ruimte. Op één plek, in één oogopslag vinden de bezoekers de meest inspirerende en innovatieve ontwerpen.

De bovengelegen hal van de MartiniPlaza is in zijn geheel ontworpen door Michel de Ruiter, ruimtelijk vormgever. Geïnspireerd op het thema van de beurs, creëert hij een hemel van design waar de liefhebber haar hart kan ophalen. OntmoetDesign is niet alleen inspirerend. Het is eveneens interactief. Ontwerpers geven bijvoorbeeld PechaKucha’s, korte presentaties van hun eigen werk.

Op zondag 18 maart vindt de uitreiking van de prestigieuze Noordelijke Ontwerpprijs hier plaats. Kijk voor een uitgebreid programma van OntmoetDesign op www.wonenencodebeurs.nl.

Hemels Wonen&Co

Het Hemels Wonen&Co bordes ademt in alles ‘de Zevende Hemel’ en is een must voor de echte woonliefhebber. Zo vormt het vertrouwde Adviesplein het stralende middelpunt van het bordes. Specialisten geven gratis interieur-, licht- of tuinadvies op maat. Leuk en zeker inspirerend zijn de twee Wonen&Co-livings.

Het is heerlijk rondsnuffelen in de Happy Living en de Royal Living. Ieder in een compleet andere stijl, beide helemaal anno 2012. En vindt u daar de bank waar u al zo lang van droomt? Of de vloer die perfect bij uw keuken past? Breng dan een bod uit. De producten uit de Wonen&Co-livings worden geveild door ProVeiling.nl. Wie weet haalt u zo voor een prikkie de mooiste dingen in huis.

Buitenleven in al haar luxe

De vogeltjes beginnen te fluiten en de zon laat zich voorzichtig zien. Het voorjaar dient zich weer aan! Het uitgelezen moment om de tuin van een grondige opfrisbeurt te voorzien. Hiervoor kunt u op Wonen&Co de beurs volop inspiratie opdoen.

Zo presenteert IKEA Groningen haar nieuwe tuinassortiment groots op Wonen&Co de beurs. Naast 200 vierkante meter beursvloer geeft IKEA bovendien dagelijks twee tuinsets weg. Eco Estates is eveneens een bijzonder buitenproject op de beursvloer. Het laat het buitenleven in al haar luxe zien. Svensk Gardning Exclusieve Tuinen legt bijvoorbeeld daadwerklijk een poolhouse aan. Zeker een bezoekje waard.

Wonen&Co: bijtijds en vooruitstrevend

The Palace laat de bezoeker kennis maken met het huis van de toekomst, een avontuur van wonen, leven en welzijn. Centraal in de interieurhal komen de nieuwste interieurtrends en de meest moderne snufjes op het gebied van huisautomatisering samen. Sluit de gordijnen met uw smartphone of stuur de huishoudelijke apparaten aan met uw iPad.

U kunt het allemaal zelf ervaren in The Palace. Voor een iPad, iPhone of andere elektronica hoeft u niet eerst naar de winkel te rennen. Het Beeld&Geluid plein is hiervoor de perfecte uitvalsbasis. A-merken worden gepresenteerd in de langgerekte foyer van de MartiniPlaza.

Koken&Tafelen

Smaak en beleving staan centraal op het lekkerste plein van de woonbeurs: Koken&Tafelen. U vindt er Groninger streekproducten waarvan u het bestaan niet wist. Maar ook de heerlijkse cupcakes, chocola, delicatessen en de meest fabelachtige gerechten uit de pan van Folkert Konings. Producten waar u uw vingers bij af kunt likken.

Wonen&Co de beurs is in samenwerking met Folkert Konings, afzender van Koken&Tafelen, op zoek gegaan naar hét nieuwe streekgerecht van het Noorden. Tijdens een live-presentatie gaan de zes genomineerden de strijd met elkaar aan. Wie gaat er winnen: een Groninger, Fries of Drent?

Praktische informatie

Wonen&Co de beurs is vier dagen lang hét woonwalhalla van Nederland. Alle facetten op het gebied van interieur komen samen. U komt toch ook?

Meer informatie: www.wonenencodebeurs.nl.
Twitter: @wonen_en_co

Openingstijden:
Donderdag 15 maart 14:00 – 22:00
Vrijdag 16 maart 14:00 – 22:00
Zaterdag 17 maart 10:00 – 18:00
Zondag 18 maart 10:00 – 18:00

MartiniPlaza Groningen

Entree: Voorverkoop: € 8,- / Kassa: € 11,50
Kinderen tot 12 jaar gratis.

Artikel geplaatst door Monique Westra op 8-03-12 08:54.

Reacties

reactie(s)

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg De Veendammer via:
Advertentie
advertentie
Veendam op Twitter
stratenvolleybastratenvolleyba: @stratenvolleyba @Sportplein http://t.co/GVnfV85YQi
38 minuten geleden van Twitter for iPhone
stratenvolleybastratenvolleyba: @stratenvolleyba @Sportplein http://t.co/I4Pjr9PyOF
39 minuten geleden van Twitter for iPhone
nielsdijkhuizennielsdijkhuizen: @martinsiepel @Derde_helft AGOVV moest 3 miljoen neerleggen bij toetreding betaald voetbal. Nu krijg je geld. Dat is belachelijk...
43 minuten geleden van TweetCaster for Android
nielsdijkhuizennielsdijkhuizen: Wat een onzin. Ik snap alleen dat het zo werkt. RT @Derde_helft: @martinsiepel @nielsdijkhuizen En Nield loopt aan de hand van Jan van Erve.
44 minuten geleden van TweetCaster for Android
nielsdijkhuizennielsdijkhuizen: @martinsiepel @Derde_helft kiezen of omvallen. Welke club zou dat laatste doen?? Geen enkele
45 minuten geleden van TweetCaster for Android
Advertentie
Nieuwswoorden